top of page

Mācību gada sākums

Lai atvadas no vasaras būtu jautrības pilnas, bērni, uzsākot jauno mācību gadu, izbaudīja piepūšamās atrakcijas. Kopīgi smiekli, lēkāšana pa atsperīgo pamatu un, protams, šļūkšana no kalniņa ar draugiem! 

Rudens gadatirgus

''Saprģelītī'' bija paviesojies Rudentiņš bagāts vīrs, ar kuru kopā bērni minēja mīklas un dziedāja dziesmas par rudens veltēm, kā arī gāja kopīgā krāsaino lapu rotaļā. Visa pasākuma laikā norisinājās rudens gadatirgus, kur bērni kopā ar vecākiem tirgoja un iegādājās pašu rokām pagatavotās preces - gan vēdera priekam, gan skaistumam.

Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu

Gatavojoties Latvijas apaļajai jubilejai bērni kopā ar vecākiem tika aicināti radoši atveidot Latviju, lai iepriecinātu ar skaistiem gala rezultātiem.

Knīpu un Knauķu Ziemassvētku pasākums

Ieskats Knīpu un Knauķu Ziemassvētku muzikālajā izrādē ''Kad pasaciņas satikās''.

Nezinītis un Zinīte

Sparģelītī ciemojās Nezinītis un Zinīte, uzstājoties ar jautru teātra izrādi.

Mārīšu Ziemassvētku pasākums

Ieskats Mārīšu Ziemassvētku muzikālajā uzvedumā ''Vecīša cimdiņš''.

Ķiparu un Bitīšu Ziemassvētku pasākums

Ieskats Ķiparu un Bitīšu Ziemassvētku koncertā ''Peļu Ziemassvētki''.

Spēļu konkurss

Valentīndienā norisinājās pašgatavoto spēļu konkurss. Katra grupiņa kopā ar audzinātājām bija izveidojusi savu spēli. Spēles tika izliktas vecāku vērtēšanai, lai noskaidrotu, kura ir pati labākā, un, kā izrādījās, uzvarēja draudzība un vēlme piedalīties spēlēs!

Knīpu un Knauķu vecvecāku pēcpusdiena

Knīpas un Knauķi saviem vecvecākiem bija sarūpējuši notikumiem bagātu pēcpusdienu - ar dziesmām un dzejoļiem, kopīgām dejām, rotaļām, dāvanām un citām aktivitātēm.

Mārīšu vecvecāku pēcpusdiena

Mārītes savus vecvecākus iepriecināja ar muzikālu koncertu, pašu ceptiem cepumiņiem, kā arī kopīgi gāja rotaļās un nodevās stādīšanas darbiem.

Ķiparu un Bitīšu vecvecāku pēcpusdiena

Ķipari un Bitītes braši uzstājās pavasarīgi muzikālā priekšnesumā un izbaudīja kopā būšanas laiku, ejot rotaļās.

Lieldienu kompozīcijas

Gaidot Lieldienas, katras grupiņas bērni kopā ar savām skolotājām ļāvās radošumam un meistaroja mākslinieciskas kompozīcijas.

Lieldienu jampadracis

''Sparģelītī'' viesojās Lieldienu zaķis un cālis, ar kuriem bērni kopā gāja rotaļās, šūpojās un ripināja olas.

Ugunsdrošības diena

Lai iepazīstinātu bērnus ar ugunsdrošības noteikumiem, ''Sparģelītī'' bija ieradies ugunsdzēsējs, kurš pastāstīja gan par ugunsdzēsēja profesiju, gan to, kas jāievēro mājās un bērnu dārzā, lai izvairītos no ugunsgrēka.

Ķiparu un Bitīšu māmiņdienas svinības

Ķipari un Bitītes iepriecināja savas māmiņas ar skanīgām dziesmām, jautrām dejām un kopīgām rotaļām.

Mārīšu māmiņdienas svinības

Mārīšu grupiņa savām mammām bija sarūpējusi teātra uzvedumu ar rūpīgi iestudētām dziesmām, dzejoļiem, orķestri un dejām.

Knīpu un Knauķu māmiņdienas svinības

Knīpas un Knauķi bija sarūpējuši priekpilnu koncerta programmu, pēc kuras mammām bija iespēja piedzīvot relaksācijas brīdi ar muguras masāžu.

Izlaidums

Knīpas un Knauķi šogad apsveica savas grupiņas topošos skolēnus. Sveicēju lokā bija ieradušies arī pirāti, ar kuriem kopā bērni devās meklēt dārgumu lādi!

Mārītes un Knīpas ar Knauķiem sporta dienā

Mārītes kopā ar Knīpām un Knauķiem varēja izrādīt cits citam savu muskuļu spēku un veiklību, piedaloties jautrajās stafetēs, kur, protams, pirmo vietu izcīnīja draudzība.

Ķiparu un Bitīšu sporta diena

Ķiparu un Bitīšu grupiņas bērni sporta dienā braši izvingrojās savu skolotāju pavadībā gan ātri skrienot, gan lecot riņķos, gan rāpojot cauri tuneļiem, gan metot metot mērķī bumbiņas.

Līgo svētku koncerts

''Sparēglīša'' bērniem kopā ar saviem vecākiem bija iespēja piedalīties Līgos svētku ieskandināšanas koncertā, kur tika dziedātas dziesmas, baudīti pīrādziņi un Jāņu siers, kā arī varēja lēkt pāri ziedu ugunskuram un iet rotaļās.

bottom of page