top of page

Mācību gada sākums

Sparģelīša bērnus bija atnācis pārsteigt pats Sparģelītis, lai kopā varētu spēlēt spēles un iet rotaļās, ieskandinot mācību gada sākumu.

Drošības diena

Ciemos uz Sparģelīša bērnu dārzu bija ieradusies īsta policiste un runcis, kuri kopā bērniem pastāstīja par savu profesiju un drošības noteikumiem.

Miķeļdienas pasākums

Sagaidot Miķeļdienu, bērni kopā ar skolotājām pētīja plašo rudens dārzeņu klāstu, kā arī kopīgi cepa maizīti.

Mārtiņdiena

Mārtiņdienu Sparģelīša bērni sagaidīja gatavojot dažādas maskas un kopīgi ejot Mārtiņdienas ķekatās, apgūstot latviešu Mārtiņdienas svinēšanas tradīcijas.

Latvijas 101. dzimšanas diena

Par godu Latvijas dzimšanas dienai uz Sparģelīti ciemos bija atnācis komponists un mūziķis Didzis Rijnieks ar koncertprogrammu ''Mūsu mājas''. Kā arī bērniem bija iespēja izpētīt Latvijas nacionālos simbolus.

Ķiparu un Bitīšu Ziemassvētki

Ķipariņi un Bitītes svinēja savus Ziemassvētkus kopā. Bērni bija rūpīgi mācījušies dziesmas, dejas un dzejoļus, lai iepriecinātu jebkuru klausītāju koncertā ''Rūķu Ziemassvētki''.

Mārīšu Ziemassvētki

Mārītes bija braši gatavojušās savas grupiņas Ziemassvētku koncertam par rūķu Ziemassvētkiem, kur koncerta laikā katrs Mārīšu bērns pārvērtās par kādu īpašu Ziemassvētku rūķi.

Knīpu un Knauķu Ziemassvētki

Knīpas un Knauķi bija radoši strādājuši, lai iestudētu Ziemassvētku izrādi par iedomīgo eglīti. Laipni aicināti vērot teātri bija visi interesenti un, kā vēlāk izrādījās, to aiz stūra bija skatījies arī Ziemassvētku vecītis.

Izrāde par Nezinīti

Sparģelīša bērnu dārzā viesojās Nezinītis, kurš ar teatrālas izrādes palīdzību kopā ar bērniem atkārtoja drošības noteikumus, zobu higiēnas nosacījumus un padomus brīvā laika pavadīšanai.

Meteņi

Meteņos ir tas brīdis, kad īsās ziemas dienas paliek garākas un laiks sāk griezties uz pavasara pusi. Tādēļ arī Sparģelītī bērni tika iepazīstināti ar Meteņu tradīcijām, lai kopīgi aizdzītu ziemu un sāktu gaidīt pavasari!

Pagalma svētki

Pagalma svētkos tika ieskandināta vasaras atnākšana kopā ar mūzikas skolotāju dziedot dziesmas akordeona pavadījumā, kā arī, kā jau īstos pagalma svētkos, tika spēlētas dažnedažādas pagalma spēles!

Līgo svētki

Šogad ''Sparģelītī'' Jāņu ielīgošana bija neierastāka kā parasti jo ieskandinšānu ar dziesmām bērnu dārza pagalmā pavadīja ne tikai mūzikas skolotāja ar akardeonu, bērni, vecāki un skolotājas, bet arī Lieldienu zaķis. Protams, bērni pirms pasākuma bija īpaši pacentušies, kopā ar pavārīti gatavojot Jāņu pīrādziņus.

bottom of page