top of page

Zinību diena

1. septembrī jeb Zinību dienā ''Sparģelītī'' bija ieradies Lācis un Tīģeris, līdzi ņemot karti, ar atzīmētu vietu, kur ir noslēpti dārgumi. Bērni palīdzēja Lācim un Tīģerim atšifrēt karti, kā arī dārgumu lāde tika atrasta. Veiksmīgais guvums tika nosvinēts ar lielajiem burbuļiem un kopīgām spēlēm.

Kas notiek mežā?

Improvizācijas leļļu teātra studija ''ILze'' iepriecināja Sparģelīša bērnus ar leļļu teātra izrādi ''Kas notiek mežā?''. Mežā notika trakas lietas - mazais Sivēns bija pazaudējis savu mammu. Izrāde atspoguļoja, kā Sivēns meklēja mammu, ko ceļā satika un kā tas viss beidzās!

Rudens izstāde

Rudens izstādē piedalīties bija aicināts ikviens Sparģelīša bērns kopā ar savu ģimeni, izveidojot kādu kompozīciju no dabas materiāliem.

Kā rodas maize?

Viss sākās ar stāstu par lauku peli un pilsētas peli. Lauku pele iepazīstināja pilsētas peli ar dzīvi laukos un noskaidrojās, ka tieši rudenī tiek novākta raža, arī - graudi. Vēlāk grupiņās bērni iepazinās, ar to, kā top milti un nolēma no miltiem paši izcept savu maizi. Līdz ar to vienu dienu Sparģelīša virtuve kļuva par maizes ceptuvi un bērni iejutās pavāra lomā. Knīpas un Knauķu grupas bērni pēc savas iniciatīvas arī iestudēja savu teātri balstoties uz pasaku par Kukulīti.

Nezinītis un mēness noslēpums

15. oktobrī ''Sparģelīša'' lielajā zālē viesojās Nezinītis kopā ar Zinīti demonstrējot izrādi ''Nezinītis un mēness noslēpums''. Izrādē bērniem bija iespēja uzzināt, kādēļ ir nepieciešams rūpēties par dabu, kā arī to, ka atkritumi ir dažādi un tos ir iespējams šķirot.

Mārtiņdiena

10. novembrī ''Sparģelītī'' tika svinēta Mārtiņdiena un bērni uzzināja, ka Mārtiņdienas simbols ir gailis, kurš arī bija ieradies ciemos, lai bērniem iemācītu jaunas Mārtiņdienas dziesmas, rotaļas, kā arī ticējumus.

bottom of page